… od designu přes návrh DPS k hotovému výrobku…

O nás

AJ Technology, s.r.o. navazuje na činnost subjektu Ing. Anna Jurdová – AJ Technology, založeného již v roce 1990, která se z počátku zaměřovala na počítačový návrh desek plošných spojů.

S ohledem na potřeby zákazníků jsme naše činnosti postupně rozšířili tak, že v současné době zajišťujeme komplexní služby v elektrotechnice. Specializujeme se na oblast desek plošných spojů – na jejich návrh, zpracování výrobních podkladů, výrobu DPS, jejich osazování, testování a oživování elektronických sestav. Zákazníkům jsme spolehlivým partnerem při vývoji a výrobě elektroniky, od funkčního vzorku k sériové výrobě, od prvotního nápadu ke spolehlivým dodávkám finálních výrobků. Vyrábíme jak kusová množství pro vzorky a prototypy, tak standardní výrobky ve velkých objemech, to vše v příznivých dodacích lhůtách.  

Nabízíme také spolupráci v oblasti návrhů průmyslového designu, 3D modelování a vizualizace nových výrobků. Toto široké spektrum našich schopností jsme      v mnoha projektech ověřili v praxi a získali tak cenné zkušenosti. 

Našim cílem je především spokojenost zákazníka, realizace včasných dodávek v nadstandardní kvalitě a udržování dlouhodobých vzájemně výhodných dodavatelsko-odběratelských vztahů.

Certifikáty

AJ Technology, s.r.o. má zaveden a využívá systém managementu kvality v souladu s požadavky ČSN EN ISO 9001:2016.

Při výrobě elektroniky se řídíme zásadami oborové normy IPC-A-610, na kterou jsou naši specialisté pravidelně přezkušováni - certifikát IPC-A-610 (2020).

© AJ Technology 2023